Archiwum wydarzeń

Źródło: http://eurobalt.org.pl

SPOTKANIE W GMINIE RYCHLIKI

29 kwietnia odbyło się pierwsze z cyklu spotkań z mieszkańcami gminy Rychliki. Zainteresowanym opowiedzieliśmy o warunkach uczestnictwa w programie, na co można otrzymać dofinansowanie oraz opisaliśmy urządzenia i działania, na które można uzyskać dofinansowanie. Pod koniec spotkania przedstawiliśmy mieszkańcom ofertę naszej Fundacji. Kolejne spotkanie w gminie Rychliki już 9 maja w świetlicy wiejskiej w Kwietniewie.

SPOTKANIE W GMINIE ZALEWO

29 kwietnia w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Zalewie, spotkaliśmy się z mieszkańcami w celu przedstawienia im jak najłatwiej moga skorzystać z programu „Czyste Powietrze”. Omówiono szczegółowo etapy uzyskania dofinansowania, między innymi na wymianę starych pieców i kotłów oraz działania termomodernizacyjne. Pod koniec spotkania odpowiedzieliśmy na nurtujące mieszkańców pytania.

Źródło: http://investingpoland.eu

SPOTKANIE W KISIELICACH

25 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury spotkaliśmy się z mieszkańcami Kisielic. Podczas prezentacji zostały przedstawione założenia programu, oraz informacje techniczne odnośnie urządzeń, instalacji i działań termomodernizacyjnych objętych dofinansowaniem. Zainteresowani, którzy wzięli udział w spotkaniu, zostali zapoznani z zasadami naboru i warunkami uczestnictwa w programie. Prezentacja zakończyła się panelem dyskusyjnym, podczas którego przedstawiciel naszej fundacji odpowiadał na liczne pytania ze strony słuchaczy. Dziękujemy mieszkańcom za tak liczną obecność.

SPOTKANIE W PRUSZCZU GDAŃSKIM

25 kwietnia Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, spotkaliśmy się z mieszkańcami, aby zaprezentować jak najłatwiej mogą skorzystać z programu „Czyste Powietrze”. Przedstawiliśmy szczegóły w jaki sposób można zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji budynków, nawet bez posiadania środków własnych. Pod koniec prezentacji omówilismy ofertę Fundacji GlobalECO.

Źródło: www.metropoliagdansk.pl

SPOTKANIA w GMINIE IŁAWA

24 kwietnia odbyły się dwa spotkania z mieszkańcami Gminy Iława – w Ząbrowie oraz Rudzienicach. Omówiliśmy jak najłatwiej skorzystać z programu „Czyste Powietrze”. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy – pojawiło się ponad 100 osób. Dziękujemy władzom i mieszkańcom za obecność. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania, pozytywnie wpłyną na otaczające nas środowisko.

SPOTKANIE W GMINIE GODKOWO 

24 kwietnia w świetlicy Wiejskiej w Godkowie spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy, aby zaprezentować Jak najłatwiej mogą skorzystać z programu „Czyste Powietrze”. Przedstawiliśmy szczegóły w jaki sposób można zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji budynków, nawet bez posiadania środków własnych. Pod koniec prezentacji przedstawiliśmy ofertę Fundacji.

Źródło: www.plajny.pl

 

SPOTKANIE W MIEŚCIE WEJHEROWO

23 kwietnia w Wejherowskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie informacyjne „Jak najłatwiej skorzystać z programu Czyste Powietrze”, specjalista  z Fundacji GlobalECO wnikliwie przedstawił założenia projektu, a także omówił warunki uczestnictwa w programie. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem; po prezentacji odbył się panel dyskusyjny na którym wyjaśniono wszelkie wątpliwości. 

SPOTKANIE W GMINIE WEJHEROWO

11 kwietnia w Bibliotece i Centrum Kultury w Bolszewie odbyło się  spotkanie informacyjne dotyczące  programu „Czyste Powietrze”, specjalista  z Fundacji GlobalECO wnikliwie przedstawił założenia projektu, a także omówił warunki uczestnictwa w programie. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem; po prezentacji odbył się panel dyskusyjny na którym wyjaśniono wszelkie wątpliwości. Dziękujemy za tak liczne przybycie. 

 

Źródło: rada.miastopuck.pl

SPOTKANIE W PUCKU

10 kwietnia w Miejski Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku spotkaliśmy się z mieszkańcami, aby przedstawić im założenia programu „Czyste Powietrze” oraz informacje techniczne odnośnie urządzeń, instalacji i działań termomodernizacyjnych objętych dofinansowaniem. Osoby zainteresowane zapoznały się  z zasadami naboru i warunkami uczestnictwa w programie.

SPOTKANIE W GMINIE PUCK

9 kwietnia w Leśniewie oraz Strzelnie odbyły się dwa spotkania informacyjne dla mieszkańców Gminy Puck. Zainteresowanym opowiedzieliśmy jak najłatwiej mogą skorzystać z programu „Czyste Powietrze”, czyli m. in. omówiliśmy warunki uczestnictwa w programie, możliwości dofinansowań oraz przedstawiliśmy ofertę Fundacji. Po prezentacji odpowiedzieliśmy mieszkańcom na nurtujące ich pytania. 

Źródło: https://pomorskie.travel/pl

Źródło: www.kwspu.pl

SPOTKANIE W KWIDZYNIE 

4 kwietnia w Kwidzyńskim Centrum Kultury spotkaliśmy się z mieszkańcami miasta w celu przedstawienia warunków uczestnictwa w programie „Czyste Powietrze”. Omówiliśmy etapy uzyskania dofinansowania, między innymi na wymianę starych pieców i kotłów oraz działania termomodernizacyjne. Po prezentacji odpowiedzieliśmy na nurtujące pytania oraz omówiliśmy cele Fundacji GlobalECO. 

SPOTKANIE W GMINIE LUBIEWO

4 kwietnia w Domu Kultury w Lubiewie zostało zorganizowane spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”. Podczas spotkania szczegółowo omówiliśmy warunki uczestnictwa w projekcie. Opowiedzieliśmy również o korzyściach dla ochrony środowiska jakie może przynieść termomodernizacja budynków mieszkalnych. Na koniec przedstawiliśmy ofertę Fundacji oraz odpowiedzieliśmy na pytania mieszkańców. 

Źródło: www.mapio.net.pl

 

 

SPOTKANIE W KOLBUDACH

4 kwietnia w Urzędzie Miasta Kolbudy odbyło się kolejne spotkanie informacyjne dotyczące  programu „Czyste Powietrze”, specjalista  z Fundacji GlobalECO wnikliwie przedstawił założenia projektu, a także omówił warunki uczestnictwa w programie. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem; po prezentacji odbył się panel dyskusyjny na którym wyjaśniono wszelkie wątpliwości. 

SPOTKANIE W SZCZUTOWIE

3 kwietnia spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy Szczutowo w celu przedstawienia warunków uczestnictwa w programie „Czyste Powietrze”. Omówiono szczegółowo etapy uzyskania dofinansowania, między innymi na wymianę starych pieców i kotłów oraz działania termomodernizacyjne. Pod koniec spotkania odpowiedzieliśmy na pytania zgromadzonych mieszkańców. 

 

źródło: www.wrotamazowsza.pl

źródło: www.kolbudy24.pl

SPOTKANIE W PRĘGOWIE 

3 kwietnia w Gminie Kolbudy w OSP Pręgowo odbyło się spotkanie informacyjne na którym opowiedzieliśmy o programie „Czyste Powietrze”. Przedstawiliśmy szczegóły w jaki sposób można zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji budynków, nawet bez posiadania środków własnych. Pod koniec prezentacji przedstawiliśmy ofertę Fundacji. 

SPOTKANIE W CHOJNICACH

3 kwietnia spotkaliśmy się z mieszkańcami w  Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach aby przedstawić założenia programu „Czyste Powietrze”. Panel dyskusyjny zorganizowany po prezentacji cieszył się ogromnym zainteresowaniem, nasz specjalista odpowiedział na szereg pytań dotyczących fotowoltaiki. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Chojnic za udział w prezentacji. 

 

fot. ppm

SPOTKANIE W GMINIE MIKOŁAJKI POMORSKIE

2 kwietnia spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Mikołajki Pomorskie. Podczas prezentacji zostały przedstawione założenia programu, oraz informacje techniczne odnośnie urządzeń, instalacji i działań termomodernizacyjnych objętych dofinansowaniem. Mieszkańcy gminy, którzy wzięli udział w spotkaniu, zostali zapoznani z zasadami naboru i warunkami uczestnictwa w programie. Prezentacja zakończyła się panelem dyskusyjnym, podczas którego przedstawiciel naszej fundacji odpowiadał na liczne pytania ze strony słuchaczy.

SPOTKANIE W GMINIE WŁADYSŁAWOWO

27 marca przedstawiliśmy założenia programu „Czyste Powietrze” podczas spotkania, które odbyło się 27 marca w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie. W trakcie prezentacji szczegółowo omówiliśmy warunki uczestnictwa w programie oraz przedstawiliśmy ofertę Fundacji. 

Fot. Shutterstock

PREZENTACJA DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA HEL

27 marca odbyła się prezentacja programu „Czyste Powietrze” dla mieszkańców Miasta Hel. Podczas spotkania wyjaśniliśmy warunki uczestnictwa w projekcie. Opowiedzieliśmy również o korzyściach dla ochrony środowiska jakie może przynieść termomodernizacja budynków mieszkalnych. Pod koniec prezentacji przedstawiliśmy ofertę Fundacji oraz odpowiedzieliśmy na pytania mieszkańców. 

SPOTKANIE W GMINIE ROŚCISZEWO

W środę 27 marca odbyło się spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury dla mieszkańców Gminy Rościszewo. Podczas prezentacji omówiliśmy założenia „Regionalnego Programu Operacyjnego” dla Województwa Mazowieckiego. Nas specjalista opowiedział w jaki sposób skorzystać z dofinansowania m.in. na wymianę kotłów oraz instalacje OZE. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony słuchaczy. Dziękujemy zainteresowanym za tak liczną obecność.

SPOTKANIE W GMINIE OSTASZEWO

26 marca odbyło się spotkanie dla mieszkańców Gminy Ostaszewa na którym przedstawiliśmy cele i założenia programu „Czyste Powietrze”. Podczas prezentacji omówiliśmy szczegółowo warunki uczestnictwa w programie oraz możliwości z jakich mogą skorzystać mieszkańcy. Największym zainteresowaniem ciszył się temat fotowoltaiki i wymiany pomp ciepła. Pod koniec spotkania nasz specjalista przedstawił kompleksową ofertę Fundacji oraz odpowiedział na pytania mieszkańców. 

SPOTKANIE W GMINIE KRYNICA MORSKA

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Krynicy Morskiej za udział w prezentacji programu „Czyste Powietrze”, która odbyła się 21 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy założenia i warunki uczestnictwa w projekcie, a także udzieliliśmy szereg odpowiedzi na zagadnienia związanie z wymianą pomp ciepła, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Pod koniec prezentacji zaprezentowaliśmy ofertę Fundacji.

źródło:http://portomarina.pl

źródło:www.koscierzyna.pl

SPOTKANIE W GMINIE KOŚCIERZYNA

W dniach 14.03 i 19.03 2019 r. odbył się cykl spotkań z mieszkańcami Gminy Kościerzyna. Podczas prezentacji mieliśmy przyjemność przedstawić zgromadzonym słuchaczom założenia programu „Czyste Powietrze” oraz odpowiadać na pytania odnośnie warunków uczestnictwa w programie. Pod koniec  spotkania przedstawiliśmy mieszkańcom ofertę naszej Fundacji. 

SPOTKANIE W GMINIE WIECZFNIA KOŚCIELNA

12 marca odbyły się dwa spotkania z mieszkańcami gminy Wieczfnia Kościelna w związku z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego. Zaprezentowaliśmy warunki i możliwości otrzymania dofinansowania w wysokości do 80% kosztów kwalifikowanych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją na stronie gminy Wieczfnia Kościelna:

https://wieczfniakoscielna.pl/program-wymiany-kotlow-i-odnawialnych-zrodel-energii/

SPOTKANIE W LUBOWIDZ

11 marca 2019 r. przeprowadziliśmy spotkanie w gminie Lubowidz dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, na którym zaprezentowano założenia programu oraz informację na temat możliwości uzyskania dofinansowania. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy.

SPOTKANIE W GMINIE LUTOCIN

11 marca zostało zorganizowane kolejne spotkanie w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego” dla województwa mazowieckiego, które mieliśmy przyjemność poprowadzić dla mieszkańców Gminy Lutocinie. Podczas spotkania największe zainteresowanie wzbudziły kwestie możliwości uzyskania dofinansowania na działania termomodernizacyjne.

 

SPOTKANIE W SZCZAWINIE KOŚCIELNYM

7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym odbyło się spotkanie informacyjne w ramach projektu „Regionalny Program Operacyjny”. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy główne założenia oraz zasady udziału w programie. Pod koniec spotkania mieliśmy okazję odpowiedzieć na liczne pytania słuchaczy.

PREZENTACJA W KOSAKOWIE

Dnia 6 marca spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Kosakowo, na której szeroko zaprezentowaliśmy założenia programu „Czyste Powietrze”. Podczas spotkania zostały omówione szczegółowe warunki otrzymania dofinansowania w ramach projektu.

 

 

PREZENTACJA W ŁĘGOWIE

5 marca 2019 r. odbyła się prezentacja w Łęgowie dotycząca programu „Czyste Powietrze”. Zostały omówione zasady działania poszczególnych odnawialnych źródeł energii oraz zostało wyjaśnione kto i w jaki sposób możne otrzymać dofinansowanie. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze spotkania na stronie Urzędu Gminy Pruszcz Gdański:

https://www.pruszczgdanski.pl/3617-czyste-powietrze-w-naszej-gminie.html

SPOTKANIE W SZYDŁOWIE

We wtorek, 19 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej  im. 49 Pułku Piechoty w Szydłowie odbyło się spotkanie nt. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, na którym przedstawione zostały informację odnośnie dotacji na wymianę urządzeń grzewczych oraz montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii.

SPOTKANIE W GMINIE CHORZELE

19 oraz 20 lutego odbyły się spotkania w gminie Chorzele dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, na których przedstawiono informację na temat dofinansowania wymiany urządzeń grzewczych oraz montażu instalacji OZE. 

 

SPOTKANIE W GOWORKOWIE

13 lutego w Goworowie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. 

Wójt gminy Goworowo powiedział: ,,Ostatnio tyle ludzi było w urzędzie jak wizytował nas minister…” – frekwencja była zadowalająca.

Zainteresowanych mieszkańców zapraszamy do przeczytania relacji na stronie gminy: 

http://goworowo.pl/nowosci/dotacje-na-wymiane-kotlow-fotowoltaiki-i-odnawialne-zrodla-energii-w-gminie-goworowo

SPOTKANIE W SYPNIEWIE

12 lutego spotkaliśmy się z mieszkańcami Sypniewa i przedstawiliśmy założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

PREZENTACJE W GRUDZIĄDZU

6 lutego spotkaliśmy się także z mieszkańcami Gminy Grudziądz.  Opowiedzieliśmy o założeniach Programu Czyste Powietrze. Zachęcamy do przeczytania relacji na stronie gminy:

http://grudziadz.ug.gov.pl/artykul/43/2481/program-czyste-powietrze

 

PREZENTACJA W GARDEI

W środę, 6 lutego zaprezentowaliśmy założenia i warunki uczestnictwa w programie Czyste Powietrze mieszkańcom Gminy Gardeja. Zainteresowani programem licznie przybyli na spotkanie.

http://www.gardeja.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=2&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=1772

PREZENTACJA W POTĘGOWIE

30 stycznia przeprowadziliśmy prezentację o programie Czyste Powietrze w Potęgowie. Wyjaśniliśmy, w jaki sposób, kto i na co może aplikować do programu.

PREZENTACJA W DAMNICY

24 stycznia spotkaliśmy się z mieszkańcami Damnicy. Wyjaśniliśmy warunki uczestnictwa w programie Czyste Powietrze oraz opowiedzieliśmy o zmianach w regulaminie programu po wznowieniu naboru w styczniu 2019 roku.

PREZENTACJA W SMĘTOWIE GRANICZNYM

23 stycznia przeprowadziliśmy prezentację o programie Czyste Powietrze w Smętowie Granicznym. Opowiedzieliśmy o warunkach uczestnictwa w programie, na co można otrzymać dofinansowanie oraz opisaliśmy urządzenia i działania, na które można uzyskać dofinansowanie.

PREZENTACJA W CEDRACH WIELKICH

22 stycznia spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Cedry Wielkie. Wyjaśniliśmy kto i na co może otrzymać dofinansowanie oraz w jaki sposób aplikować do programu.

PREZENTACJA W SKÓRCZU

17 stycznia spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Skórcz. Opowiedzieliśmy o programie Czyste Powietrze: warunkach uczestnictwa w programie, na co można otrzymać dofinansowanie oraz opisaliśmy urządzenia i działania, na które można uzyskać dofinansowanie.

https://www.gminaskorcz.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=1&artykul=2252&akcja=artykul

PREZENTACJA W PRZYWIDZU

8 stycznia spotkaliśmy się z mieszkańcami Przywidza i zapoznaliśmy ich z informacjami o programie Czyste Powietrze. Opowiedzieliśmy kto i na co może otrzymać dofinansowanie oraz w jaki sposób aplikować do programu. Mieszkańcy Przywidza licznie pojawili się na prezentacji.

PREZENTACJE W GMINIE GNIEWINO

W dniach 10 – 13 grudnia przeprowadziliśmy cztery prezentacje dla mieszkańców Gminy Gniewino. Na spotkaniach zostały przedstawione informacje o rządowym programie Czyste Powietrze.

PREZENTACJA W GMINIE LIPUSZ

 

7 grudnia spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy Lipusz i przedstawiliśmy informacje o programie Czyste Powietrze. Program ucieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy i pobliskich miejscowości, którzy licznie pojawili się na spotkaniu.

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI GMINY SADKI

 

18 września w Urzędzie Gminy Sadki odbyło się spotkanie podsumowujące działania w zakresie otrzymania dofinansowania na montaż instalacji OZE oraz kotłów na pellet w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI GMINY DOBRCZ

 

W środę, 5 września, odbyło się spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu. Podczas spotkania zostały zaprezentowane założenia programu, oraz informacje techniczne odnośnie urządzeń, instalacji i działań termomodernizacyjnych objętych dofinansowaniem. Prezentację zakończył panel dyskusyjny, podczas którego przedstawiciele naszej fundacji odpowiadali na liczne pytania ze strony słuchaczy.

Informacja na stronie Gminy Dobrcz http://www.gminadobrcz.pl/art,6306,czyste-powietrze-projekt-dofinansowania-do-wymiany-kotlow-i-termomodernizacji

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI GMINY CZARNA DĄBRÓWKA

 

27 sierpnia spotkaliśmy się z mieszkańcami Gminy Czarna Dąbrówka w celu przedstawienia informacji o programie Czyste Powietrze. Program ucieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy i pobliskich miejscowości. Więcej informacji na stronie Gminy Czarna Dąbrówka https://www.czarnadabrowka.pl/program-czyste-powietrze.php.

PREZENTACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY TUCHOMIE

 

14 sierpnia odbyła się prezentacja Programu Czyste Powietrze w Centrum Międzynarodowych Spotkań Tuchomie. Zapoznaliśmy mieszkańców tej gminy oraz okolicznych miejscowości z założeniami programu i zasadami naboru do programu.

Relacja ze spotkania została także zamieszczona na stronie Gminy Tuchomie http://www.tuchomie.pl/Duze_zainteresowanie_programem_Czyste_Powietrze_Pomorza,3,932 .

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI GMINY ROGÓŹNO

 

9 sierpnia spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy Rogóźno. Podczas spotkania zostały zaprezentowane założenia i warunki udziału w Krajowym Programie Czyste powietrze oraz  Regionalnym Programie Operacyjnym w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Mieszkańcy gminy, którzy wzięli udział w spotkaniu,  zostali zapoznani z zasadami naboru i warunkami uczestnictwa w obu programach. Została także przedstawiona oferta naszej fundacji.

PREZENTACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY STARA KISZEWA

 

W czwartek, 26 lipca 2018 roku w Urzędzie Gminy Stara Kiszewa odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne nt. programu „Czyste powietrze”. Podczas spotkania zostały zaprezentowane założenia programu, oraz informacje techniczne odnośnie urządzeń, instalacji i działań termomodernizacyjnych objętych dofinansowaniem. Mieszkańcy gminy, którzy wzięli udział w spotkaniu, zostali zapoznani z zasadami naboru i warunkami uczestnictwa w programie. Następnie została przedstawiona oferta naszej fundacji. Elementem kończącym prezentację był panel dyskusyjny, podczas którego przedstawiciele naszej fundacji odpowiadali na liczne pytania ze strony słuchaczy.

Follow